Паски безпеки

Паски безпеки
Паски безпеки - засіб пасивної безпеки, призначений для утримання пасажира автомобіля (або іншого транспортного засобу) на місці в разі аварії або раптової зупинки. Застосування паска безпеки запобігає переміщенню пасажира за інерцією, і, відповідно, можливе його зіткнення з деталями інтер'єру транспортного засобу або з іншими пасажирами (так звані вторинні удари), а також гарантує, що пасажир буде знаходитися в положенні, що забезпечує безпечне розкриття подушок безпеки.
Крім цього, паски безпеки при аварії трохи розтягуються, тим самим поглинаючи кінетичну енергію пасажира і додатково гальмуючи його рух, і розподіляють зусилля гальмування на більшу поверхню. Розтягування ременів безпеки здійснюється за допомогою пристроїв подовження і амортизації, забезпечених енергопоглинаючими технологіями. Можливе також використання в ременях безпеки пристроїв натягу.
Паски безпеки зменшують ризик загибелі водія і пасажирів переднього і заднього сидіння в залежності від типу аварії від 2 (лобове і бічне зіткнення) до 5 разів (перевертання). Використання ременів безпеки обов'язкове для водія і всіх пасажирів, у тому числі що знаходяться на задньому сидінні.